centnet
Kantor internetowy

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4290.00

Zarezerwuj kurs

Aktualne kursy walut 2019-03-20

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w  centrum Opola. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług KANTORU CENT – najtańszego kantoru w Opolu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 77-458-17-74 ; 606-993-180 lub 795-124-618   

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.268004.29000
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.730003.79000
GBPWielka Brytania-Funt 4.935004.97000
CHFSzwajcaria-Frank 3.755003.79000
CZKCzechy-Korona 0.163000.17300
DKKDania-Korona0.564000.57900
NOKNorwegia-Korona 0.432000.44700
SEKSzwecja-Korona 0.400000.41500
AUDAustralia-Dolar2.650002.69000
CADKanada-Dolar2.805002.84500
ILSIzrael-Szekel 1.030001.15000
JPYJaponia-Yen 0.033500.03650
CNYChiny-Juan0.540000.59000
UAHUkraina-Hrywna 0.130000.15000
RUBRosja-Rubel 0.052000.06200
HRKChorwacja-Kuna0.530000.63000
HUFWęgry-Forint 0.013200.01380
ROLRumunia-Lej 0.860000.96000
BGNBułgaria-Lew 2.170002.27000
TRLTurcja-Lira 0.650000.85000
ALLAlbania-Lek 0.030000.04500
SARArabia Saudyjska-Rial 0.830001.08000
AMDArmenia-Dram 0.007000.01000
AZMAzerbejdżan-Manat1.700002.70000
BYBBiałoruś-Rubel 1.600002.00000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.120002.42000
BRLBrazylia-Real 1.000001.20000
DOPDominikana-Peso 0.070000.09000
EGPEgipt-Funt 0.190000.29000
PHPFilipiny-Peso 0.070000.08200
GELGruzja-Lari 1.300001.70000
HKDHongKong-Dolar 0.400000.60000
INRIndie-Rupia 0.045000.06500
IDRIndonezja-Rupia 0.000220.00032
IEPIrlandia-Funt 4.810004.98000
ISKIslandia-Korona0.025000.03500
JMDJamajka Dolar 0.025000.05500
JODJordania-Dinar 5.250005.85000
QARKatar-Rial 0.900001.12000
KZTKazachstan-Tenge 0.009000.01400
KESKenia-Szyling 0.030000.04500
KRWKorea południowa-Won 0.003000.00390
COPKolumbia-Peso 0.000600.00160
MKDMacedonia-Denar 0.060000.08000
MVRMalediwy-Rupia 0.200000.35000
MYRMalezja-Ringgit 0.850001.05000
MADMaroko-Dirham 0.350000.50000
MURMauritius-Rupia 0.100000.15000
MXNMeksyk-Peso 0.180000.28000
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.530002.78000
PENPeru-Nowy Sol 0.900001.50000
ZARRPA-Rand 0.200000.35000
RSDSerbia-Dinar 0.035000.04800
SCRSeszele-Rupia 0.230000.43000
SGDSingapur-Dolar 2.700002.95000
SCPSzkocja-Funt 4.810004.98000
THBTajlandia-Bat 0.110000.16000
TNDTunezja-Dinar 0.800001.30000
VNDWietnam-Dong 0.000130.00022
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.000001.13000
CZKbBilon CZK0.110000.16500
EURbEuro Bilon3.950004.25000
GBPbBilon GBP4.000004.60000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.