centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4680,00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne kursy walut 2022-08-13

Planujesz wakacyjny wyjazd czy chcesz wymienić obcą walutę na złotówki? W obu przypadkach polecamy wizytę w kantorze CENT w centrum Opola. Kurs euro, dolara czy funta to dopiero początek: oferujemy Państwu największy wybór walut w całym Opolu, także tych egzotycznych i rzadko spotykanych w konkurencyjnych oddziałach. Gwarantujemy atrakcyjne ceny zarówno sprzedaży, jak i skupu walut – wystarczy spojrzeć na dane w poniższej tabeli.

Przed odwiedzeniem naszej siedziby warto zapoznać się z aktualnymi kursami walut. Z uwagi na zmienność kursów, możliwe jest nie tylko powołanie się na dane z tabeli na miejscu, przed zawarciem transakcji, lecz także rezerwacja kursu wymiany. Właśnie ze względu na zmienność kursu prosimy także o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany waluty. Numery telefonów: 77-458-17-74; 606-993-180 lub 795-124-618.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi kursami walut – przekonaj się, że CENT oferuje najkorzystniejsze ceny w mieście.

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.600004.68000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 4.520004.61000
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.440005.53000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.760004.84000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.186000.19600
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.607000.62700
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.457000.47700
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.425000.44500
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar3.180003.24000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar3.500003.56000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.090000.12000
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.056000.07100
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.011500.01250
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.100001.35000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.040000.05000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.008000.01300
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat2.400003.00000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.300002.90000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.400002.60000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.800000.99000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.100001.80000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.620000.72000
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000900.00160
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.085000.10000
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.250000.32500
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.650001.91000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.520000.67000
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.610000.69000
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000300.00039
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.270001.49000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.050000.07000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.028000.03700
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.020000.05000
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 6.000007.50000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.032000.03700
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.033000.04500
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002800.00400
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.007000.01000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.400000.55000
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.072000.08900
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.090000.15000
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.250000.40000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.200000.28000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.850001.10000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.750003.00000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 1.000001.40000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.083000.09800
Katar-Rial QARKatar-Rial 1.100001.50000
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.950001.10000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.035000.04500
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 1.100001.35000
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.300000.50000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 3.000003.55000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.130000.14500
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.480001.78000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.200000.40000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000120.00027
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.215000.34500
Euro BilonEURbEuro Bilon4.300004.50000
Bilon GBPGBPbBilon GBP5.000005.30000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.160000.17000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.