centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4273.00

Zarezerwuj kurs

Aktualne kursy walut 2019-07-17

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w  centrum Opola. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług KANTORU CENT – najtańszego kantoru w Opolu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 77-458-17-74 ; 606-993-180 lub 795-124-618   

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.242004.27300
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.785003.82000
GBPWielka Brytania-Funt 4.700004.73000
CHFSzwajcaria-Frank 3.820003.85000
CZKCzechy-Korona 0.163000.17300
DKKDania-Korona0.560000.57500
NOKNorwegia-Korona 0.432000.44700
SEKSzwecja-Korona 0.395000.41000
AUDAustralia-Dolar2.635002.67500
CADKanada-Dolar2.885002.92500
ILSIzrael-Szekel 1.000001.13000
JPYJaponia-Yen 0.033500.03650
CNYChiny-Juan0.520000.59000
UAHUkraina-Hrywna 0.137000.16200
RUBRosja-Rubel 0.056000.06600
HRKChorwacja-Kuna0.550000.63000
HUFWęgry-Forint 0.013000.01480
ROLRumunia-Lej 0.860000.96000
BGNBułgaria-Lew 2.180002.28000
TRLTurcja-Lira 0.620000.82000
ALLAlbania-Lek 0.030000.04500
SARArabia Saudyjska-Rial 0.830001.08000
AMDArmenia-Dram 0.006800.00930
AZMAzerbejdżan-Manat1.700002.70000
BYBBiałoruś-Rubel 1.750002.10000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.120002.42000
BRLBrazylia-Real 0.900001.10000
DOPDominikana-Peso 0.070000.09000
EGPEgipt-Funt 0.190000.29000
PHPFilipiny-Peso 0.070000.08200
GELGruzja-Lari 1.330001.63000
HKDHongKong-Dolar 0.400000.55000
INRIndie-Rupia 0.045000.06500
IDRIndonezja-Rupia 0.000230.00033
IEPIrlandia-Funt 4.500004.70000
ISKIslandia-Korona0.027000.03700
JMDJamajka Dolar 0.025000.05500
JODJordania-Dinar 5.250005.85000
QARKatar-Rial 0.900001.12000
KZTKazachstan-Tenge 0.009000.01400
KESKenia-Szyling 0.030000.04500
KRWKorea południowa-Won 0.003000.00390
COPKolumbia-Peso 0.000800.00180
MKDMacedonia-Denar 0.060000.08000
MVRMalediwy-Rupia 0.200000.33000
MYRMalezja-Ringgit 0.850001.05000
MADMaroko-Dirham 0.350000.50000
MURMauritius-Rupia 0.100000.13500
MXNMeksyk-Peso 0.160000.26000
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.380002.70000
PENPeru-Nowy Sol 0.900001.45000
ZARRPA-Rand 0.200000.35000
RSDSerbia-Dinar 0.033000.04800
SCRSeszele-Rupia 0.230000.43000
SGDSingapur-Dolar 2.680002.88000
SCPSzkocja-Funt 4.500004.70000
THBTajlandia-Bat 0.105000.13500
TNDTunezja-Dinar 0.950001.55000
VNDWietnam-Dong 0.000130.00022
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.950001.15000
CZKbBilon CZK0.110000.16500
EURbEuro Bilon3.950004.20000
GBPbBilon GBP3.900004.60000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.