centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

0,00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Współpraca z bankami – wymiana walut online w kantorze CENT

Nasza wieloletnia obecność na rynku walutowym sprawiła, że postanowiliśmy rozbudować ofertę o nowe sposoby realizacji transakcji wymiany walut. W tym celu zwróciliśmy się w stronę nowoczesnych technologii, proponując Klientom możliwość sprawnej, wygodnej i bezpiecznej wymiany walut za pośrednictwem internetowego konta bankowego.

Błyskawicznych transakcji w kantorze internetowym dokonujemy dzięki współpracy z bankami Santander, Alior Bank, PKO SA oraz PKO BP. Obsługiwane waluty to euro, USD, GBP i CHF. Transakcje w wymienionych bankach przeprowadzamy w czasie pracy kantoru CENT – bezpłatnie i natychmiastowo. Klienci innych banków muszą liczyć się z nieco mniej sprawnie zrealizowaną wymianą oraz dodatkowymi kosztami operacyjnymi, o których informujemy przed zawarciem transakcji.

Możesz nam zaufać – realizując wymiany internetowe respektujemy najwyższe standardy dotyczące przechowywania danych osobowych. Mamy także certyfikat bezpieczeństwa witryny EV SSL.

Zapraszamy do naszego serwisu internetowego centnet.pl, gdzie możesz zlecić realizację transakcji bez wychodzenia z domu. Gwarantujemy przejrzyste, jasne zasady i atrakcyjne kursy walutowe – takie, jakie znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Wpis w kategorii: Reguły